Aktualności

Zapraszamy na Targi ANGA COM 2018

W dniach 12-14 czerwca w Kolonii odbędą się targi ANGA COM 2018. To od wielu już lat wiodąca impreza wystawiennicza w Europie, gromadząca wszystkie najważniejsze firmy produkcyjne z branży telekomunikacyjnej oraz operatorów i dostawców sieci szerokopasmowych. Serdecznie zapraszamy na nasze stoisko N32 w hali nr 8.

XXII Konferencja KIKE

Dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska i wiele owocnych rozmów podczas XXII Konferencji KIKE, która odbyła się w dniach 10-11 kwietnia w Sangate Hotel Airport w Warszawie.

PomagaMY

Nasz Firma odpowidziała na apel Marszałka Województwa Pomorskiego Mieczysława Struka w sprawie pomocy dla poszkodowanych w ubiegłorocznych nawałnicach. Pomogliśmy gminnym ośrodkom kultury i świetlicom w odbudowaniu uszkodzonych instalacji RTV/SAT.

Home Show w Bostonie

W dniach 7-8 kwietnia na arenie sportowej Tsongas w mieście Lowell w stanie Massachusetts (USA) odbył się Suburban Boston Home Show. Dzięki zaangażowaniu naszego przedstawiciela, firmy FHUP AVEK LLC, również oferta TELKOM-TELMOR była prezentowana uczestnikom imprezy. Serdecznie dziękujemy wszystkim odwiedzającym stoisko za zainteresowanie i owocne rozmowy!

Roadshow Slovakia 2018

W dniach od 20 do 23 przeprowadziliśmy cykl szkoleń na Słowacji pod wspólną nazwą Roadshow Slovakia. Szkolenia zorganizowane zostały w czterech najważniejszych miastach tego kraju: Koszycach (20.03), Bańskiej Bystrzycy (21.03), Bratysławie (22.03) i Żylinie (23.03), a ich beneficjentami byli instalatorzy SMATV naszego słowackiego Partnera - firmy TES Slovakia.

skontaktuj się

Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas
58 739 59 59

Napisz do nas
telmor@telmor.pl

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj ×