Aktualności

Seminaria regionalne 2018

Rozpoczął się tegoroczny cykl Seminariów Regionalnych dla projektantów instalacji elektrycznych niskich napięć, Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do wysłuchania naszej prelekcji i rozmowy z naszymi ekspertami na stoisku informacyjnym.

Spotkanie z Partnerami Biznesowymi TELKOM-TELMOR

W dniach 24-25 listopada mieliśmy przyjemność, po raz kolejny w tym roku, spotkać się z naszymi długoletnimi Partnerami Biznesowymi. Wszystkim uczestnikom spotkania serdecznie dziękujemy za cenne inicjatywy i zaangażowanie w nasz wspólny rozwój.

Konwent MSO 2017

W dniach 16-17 listopada mieliśmy przyjemność gościć operatorów kablowych z całego kraju na organizowanym przez nas Konwencie MSO 2017. Była to pierwsza z cyklu konferencji dla doświadczonych praktyków z branży operatorów kablowych oraz partnerów zajmujących się rozbudową i konserwacją sieci TVK. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za owocnie spędzony czas.

Konferencja ELEKTRO VIP 2017

W dniach 20-22 listopada w Polanicy-Zdrój odbyła się Ogólnopolska Konferencja ElektroVIP. To coroczne wydarzenie skierowane jest do architektów, biur projektowych i inżynierów budownictwa z całej Polski, którzy zaangażowani są w realizację obiektów użyteczności publicznej, obiektów przemysłowych czy osiedli mieszkaniowych. Wszystkim obecnym na naszej prelekcji i odwiedzającym nasze stoisko serdecznie dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą.

Konferencja TES na Słowacji

W dniu 27 września w Rajeckich Teplicach odbyła się doroczna konferencja naszego Partnera Biznesowego ze Słowacji – firmy TES. W tegorocznej edycji udział wzięło blisko 150 przedstawicieli firm m.in. słowackich i czeskich, zarówno klientów naszego Partnera, jak i jego dostawców.

skontaktuj się

Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas
58 739 59 59

Napisz do nas
telmor@telmor.pl

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj ×