Integracja rozwiązań dla instalacji telekomunikacyjnych i operatorów kablowych

Klient biznesowy

 Katalog produktów [4,52 MB]

 

 

Jesteśmy polską firmą, która od początku swojego istnienia wyznacza najwyższe standardy w zakresie kreowania rozwiązań w świecie sygnałów i technologii. Ponad 60 lat działalności na rynku pozwoliło nam zdobyć i wypracować kompetencje oraz unikalne know-how w zakresie projektowania i produkcji urządzeń do transmisji sygnałów.

Kompleksową ofertę produktów i usług kierujemy do operatorów kablowych, instalatorów i integratorów sieci RTV/SAT, deweloperów i projektantów instalacji antenowych. Naszym Klientom zapewniamy pełną integrację działań niezbędnych do urzeczywistnienia ich pomysłów - począwszy od analizy problemu, poprzez etap projektowania, aż po produkcję i dostarczenie finalnego rozwiązania. Naszym atutem jest szybkość reakcji na pojawiające się potrzeby Klientów, w czym niewątpliwie pomaga nam znajomość rynku oraz rozumienie kierunków jego rozwoju.

TELKOM-TELMOR to marka uznana nie tylko na rodzimym rynku, od lat kojarzona z gwarancją dobrej jakości. To zaufanie zobowiązuje nas do stałego utrzymywania wysokich standardów, rzeczywistych selekcji i rzetelnych kontroli parametrów produkowanych urządzeń. Dzięki takiemu podejściu nasze wyroby charakteryzują się wysoką bezawaryjnością, docenianą przez wielu Klientów krajowych i zagranicznych.

Najwyższa jakość i integracja rozwiązań w obszarze przetwarzania sygnałów to cel naszej działalności.

 

 

 

skontaktuj się

Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas
58 739 59 59

Napisz do nas
telmor@telmor.pl

newsletter
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj ×