Integracja rozwiązań dla instalacji telekomunikacyjnych i operatorów kablowych

Zostań Naszym Instalatorem

Oferta dla instalatora:

Jesteś zainteresowany podjęciem współpracy z GZT Telkom-Telmor, prowadzisz własną działalność gospodarczą, zamierzasz rozwijać swoją Firmę i szukasz wiarygodnego partnera? Koniecznie do nas napisz: w tytule wiadomości wpisz: Oferta dla Instalatora.

Nasze Montaże to projekt, którego celem jest dostarczenie Klientowi najlepszej jakości usługi montażu urządzeń takich jak: anteny naziemne zewnętrzne, anteny satelitarne produkcji Telkom-Telmor, dekodery STB DVB-T2, anteny LTE. Profesjonalny montaż anten wpływa na idealny sygnał, a co za tym idzie zadowolenie Klienta. Nasze montaże to projekt ogólnopolski, naszą misją jest zapewnienie Profesjonalnych Instalatorów na teranie całego kraju, nawet w najmniejszych miejscowościach.

Każdy Klient będzie miał do wyboru cztery kanały zamówienia usługi montażu, co zminimalizuje oczekiwanie na przyjazd montera:

  1. Zamówienie internetowe za pośrednictwem sklepu internetowego  sklep.telmor.pl, z płatnością online i elektroniczną akceptacją dokumentów.
  2. Zamówienie internetowe za pośrednictwem sklepu internetowego  sklep.telmor.pl, z płatnością online i wysyłką dokumentów w formie papierowej.
  3. Zamówienie telefoniczne (Infolinia 58 382 34 34), płatność za pośrednictwem kuriera (pobranie) z dostawą dokumentów do zawarcia umowy, odbiór podpisanej umowy przez instalatora lub odesłanie do Wykonawcy przez Zamawiającego.
  4. Zamówienie telefoniczne (Infolinia 58 382 34 34), płatność przekazem pocztowym, po zapłacie wysyłka dokumentów papierowych do Klienta, odbiór podpisanej umowy przez instalatora pod warunkiem, że dokumenty dotrą do Klienta przed datą instalacji lub odesłanie do Wykonawcy przez Zamawiającego.
skontaktuj się

Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas
58 739 59 59

Napisz do nas
telmor@telmor.pl

newsletter
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj ×