Integracja rozwiązań dla instalacji telekomunikacyjnych i operatorów kablowych

O nas

TELKOM-TELMOR - polski producent urządzeń dla instalacji telekomunikacyjnych i operatorów kablowych

W ramach Grupy TELKOM-TELMOR funkcjonuje kilka podmiotów, realizujących różne zapotrzebowania rynkowe. GZT TELKOM-TELMOR jest polską firmą, która od początku swojego istnienia wyznacza najwyższe standardy w zakresie kreowania rozwiązań w świecie sygnałów i technologii. Wieloletnie i bogate doświadczenie, wnikliwa analiza potrzeb rynku oraz śledzenie zmieniających się trendów i technologii, pozwalają nam cieszyć się opinią eksperta w branży teletechnicznej. Najwyższa jakość i integracja rozwiązań w obszarze przetwarzania sygnałów to cel naszej działalności.

 

Telmor Energy kompleksowo realizuje inwestycje fotowoltaiczne Spółka oferująca usługi internetowe

 

Ponad 60 lat działalności na rynku pozwoliło nam zdobyć i wypracować kompetencje oraz unikalne know-how w zakresie projektowania i produkcji urządzeń do transmisji sygnałów. Nasza oferta produktowa obejmuje elementy do budowy indywidualnych instalacji antenowych oraz wysoce wyspecjalizowane urządzenia elektroniczne wykorzystywane w technice cyfrowej do obsługi sieci HFC, infrastruktury optycznej, jak również do odbioru telewizji cyfrowej DVB-T w dużych instalacjach zbiorowych RTV/SAT. Produkty te są bazą dla świadczonych przez nas usług projektowania sieci dystrybucji sygnałów telewizyjnych i przesyłu danych oraz integracji rozwiązań w tych obszarach.

Wizytówką naszej oferty jest dbałość o zachowanie jak najwyższego stosunku jakości do ceny, zarówno produktów, jak i usług. Dzięki starannej selekcji i rzetelnej kontroli oferowanych przez nas urządzeń, ich rzeczywiste parametry są zawsze zgodne z parametrami deklarowanymi w specyfikacji. Jako producent nie tylko zapewniamy dostępność naszych produktów, ale gwarantujemy ciągłość wiarygodnej, fabrycznej opieki gwarancyjnej i pogwarancyjnej. Ponadto w każdej chwili jesteśmy w stanie uruchomić lub wznowić produkcję wyrobów oczekiwanych przez naszych Klientów.

 

 

skontaktuj się

Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas
58 739 59 59

Napisz do nas
telmor@telmor.pl

newsletter
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj ×