Integracja rozwiązań dla instalacji telekomunikacyjnych i operatorów kablowych

Usługi

PROJEKTOWANIE

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu możemy zaoferować pełen zakres usług związanych z projektowaniem sieci przeznaczonych do dystrybucji sygnałów telewizyjnych oraz przesyłu danych. Opracowujemy projekty instalacji zbiorowych RTV/SAT oraz udzielamy wsparcia operatorom kablowym i ISP przy projektowaniu sieci CATV.

 

USŁUGI ELEKTRONICZNE I MECHANICZNE

Długoletnia działalność na rynkach polskim i europejskim pozwoliła nam również zdobyć i wypracować kompetencje oraz unikalne know-how w zakresie projektowania i produkcji urządzeń elektronicznych wraz z ich pełną mechaniką. Naszym Klientom zapewniamy integrację działań niezbędnych do urzeczywistnienia ich pomysłów - począwszy od analizy problemu, poprzez etap projektowania, aż po produkcję i dostarczenie finalnego rozwiązania. Na każdym etapie współpracy zapewniamy najwyższe standardy obsługi oraz pełne wsparcie techniczne.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług:

  • projektowania i montażu elektroniki, mechaniki dla elektroniki,
  • obróbka mechaniczna metali, przetwórstwa stopu ZnAl i tworzyw sztucznych, projektowania i produkcji mechaniki, wykonywania narzędzi.

Szczegóły pod numerem tel.: (58) 382 33 49.

Wizytówką naszej oferty jest dbałość o zachowanie jak najwyższego stosunku jakości do ceny. Pracujemy zgodnie z dyrektywami Unii Europejskiej CE i normami IPC-610E. Dbamy o środowisko używając cyny bezołowiowej (zgodnie z RoHS).

skontaktuj się

Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas
58 739 59 59

Napisz do nas
telmor@telmor.pl

newsletter
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj ×