Integracja rozwiązań dla instalacji telekomunikacyjnych i operatorów kablowych

Deweloperzy

Wieloletnie doświadczenie w konstruowaniu i dostarczaniu odpowiednich narzędzi dla potrzeb rynku budownictwa spółdzielczego, zaowocowało naszą najnowszą ofertą skierowaną do inwestorów budowlanych z zakresu budownictwa wielorodzinnego i użyteczności publicznej. Obejmuje ona wysokiej jakości urządzenia, osprzęt i elementy wspomagające do budowy antenowych instalacji zbiorowych, spełniające wymogi rozporządzenia MTBiGM z 2012r. w zakresie instalacji teletechnicznych w budownictwie wielorodzinnym i użyteczności publicznej.

W ofercie znajdą Państwo m.in.:

 

Poza kompletną gamą produktową oferujemy również kompleksowy zakres usług pozwalających na kompleksową realizację inwestycji:

Wizytówką naszej oferty jest dbałość o zachowanie jak najwyższego stosunku jakości do ceny, zarówno produktów, jak i usług. Dzięki starannej selekcji i rzetelnej kontroli oferowanych przez nas urządzeń, ich rzeczywiste parametry są zawsze zgodne z parametrami deklarowanymi w specyfikacji.

Jako producent nie tylko zapewniamy dostępność naszych produktów, ale gwarantujemy ciągłość wiarygodnej, fabrycznej opieki gwarancyjnej i pogwarancyjnej . Ponadto w każdej chwili jesteśmy w stanie uruchomić lub wznowić produkcję wyrobów oczekiwanych przez naszych Klientów.

 

Instalacje teletechniczne - przykładowy schemat antenowej instalacji zbiorowej

skontaktuj się

Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas
58 739 59 59

Napisz do nas
telmor@telmor.pl

newsletter
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj ×