Nagrody

Szanowni Państwo, z radością prezentujemy nasze nagrody i wyróżnienia:

 

TELKOM-TELMOR Gepardem Biznesu 2016!        

Miło nam poinformować, że w najnowszym rankingu Gepardów Biznesu nasza firma GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o. znalazła się na 5 miejscu z wynikiem 4098,1 procent!

Ranking Gepardów Biznesu 2016 prezentuje firmy z najwyższą dynamiką wzrostu wartości rynkowej w okresie od marca 2014 do marca 2016. Dynamika wzrostu liczona jest według metodologii opracowanej przez Instytutu Europejskiego Biznesu w grudniu 2005r. W najnowszej edycji przeanalizowano wyniki finansowe 40 tysięcy polskich przedsiębiorstw, a tytuł Gepard Biznesu 2016 uzyskało 4327 firm, których wartość rynkowa wzrosła o więcej niż 250 proc.

To dla nas cenne wyróżnienie i motywacja do dalszej, wytężonej pracy nad rozwojem naszej firmy!

 

Statuetka Sponsora KIKE

W dniach 22-23 listopada uczestniczyliśmy w konferencji KIKE.To największe tego typu wydarzenie dla branży ISP w naszym kraju. Patronat honorowy nad konferencją sprawowało m.in. Ministerstwo Cyfryzacji oraz Urząd Komunikacji Elektronicznej.
Podczas Konferencji KIKE otrzymaliśmy od Organizatorów statuetkę - podziękowania dla Sponsora za współpracę.

 

 

Pomorski Pracodawca Roku 2015

 

W dniu 12 lutego br., podczas uroczystej Gali Evening w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym AmberExpo w Gdańsku, zostały ogłoszone wyniki konkursu Pomorski Pracodawca Roku 2015, organizowanego przez Pracodawców Pomorza.

Nasza firma uzyskała tytuł Laureata Konkursu w kategorii średnie przedsiębiorstwo. Kapituła konkursu doceniła nasze starania w zakresie poprawy warunków pracy pracowników oraz działania w ramach społecznej odpowiedzialności w biznesie.

 

 

Wyróżnienie Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa

W dniach 27-29 stycznia 2016 roku,w Warszawie odbyły się XIV Międzynarodowe Targi Sprzętu Elektrycznego i Systemów Zabezpieczeń ELEKTROTECHNIKA 2016 oraz VI Wystawa TELETECHNIKA.

Były to dla nas bardzo pracowite, ale i owocne dni, które obfitowały w wiele spotkań i rozmów biznesowych. Dużym zainteresowaniem odwiedzających cieszył się program TelSat, któremu poświęcona była nasza prelekcja w pierwszym dniu targów. Po zakończeniu prezentacji wielu jej uczestników odwiedziło nas na naszym stoisku, aby kontynuować rozmowy na temat możliwości programu oraz korzyści, jakie daje.

Program TelSat został doceniony również przez organizatorów targów oraz Polską Izbę Inżynierów Budownictwa, którzy przyznali mu swoje WYRÓŻNIENIA.

Udział w targach ELEKTROTECHNIKA 2016 oceniam pozytywnie. Nasza oferta w zakresie antenowych instalacji zbiorowych spotkała się z dużym zainteresowaniem odwiedzających. Z wieloma z nich udało się przeprowadzić bardzo konkretne rozmowy biznesowe - podsumowuje Andrzej Więcławski, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu TELKOM-TELMOR. - Cieszą również wyróżnienia dla programu TelSat. Dla nas to powód do dumy i jednocześnie cenna wskazówka, że nasza praca idzie w dobrym kierunku. Cały czas się rozwijamy i miło, że branża to dostrzega.

Dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli w naszej prelekcji i odwiedzili nasze stoisko.

Wyróżnienie XIV Międzynarodowych Targów Sprzętu Elektrycznego i Systemów Zabezpieczeń ELEKTROTECHNIKA 2016 Wyróżnienie Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa

 

SUPER PRACODAWCA 2018

W dniu 25 stycznia 2016 roku odbyło się uroczyste wręczenie nagród dla zwycięzców konkursu Super Pracodawca 2015, organizowanego przez Powiatowy Urząd Pracy w Gdańsku. Konkurs organizowany jest od 2011 roku, a jego celem jest wyróżnienie aktywnych i odpowiedzialnych społecznie przedsiębiorców.

W tym roku tytuł Super Pracodawcy w kategorii Duże Przedsiębiorstwo Kapituła Konkursu przyznała naszej firmie. To bardzo cenne wyróżnienie, będące potwierdzeniem, że nasze starania o zapewnienie jak najlepszych warunków pracy idą w dobry kierunku. Nagroda ta stanowi dla nas dodatkową motywację do dalszej pracy nad poprawą organizacji miejsc pracy oraz rozwijaniem prowadzonych przez nas programów socjalnych.

 

 

Wyróżnienie za udział w projekcie budowy sieci światłowodowej

W dniach 16-17 października 2015 r. w Dworku „Osada Wędrowca” w Kosakowie, odbyła się Konferencja FTTH Point To Point Pro-internet, organizowana przez firmę Pro-internet Sp. z o.o.
Celem forum było zapoznanie uczestników z najnowocześniejszą siecią światłowodową w Polsce, budowaną przez spółkę Pro-internet na terenie gminy Kosakowo, w oparciu o Program Operacyjny Innowacyjna Gospodarka. Zaprezentowana została technologia, praktyczne rozwiązania wykorzystywane podczas budowy sieci oraz zastosowane urządzenia.

Podczas Konferencji FTTH To Point Pro-internet otrzymaliśmy podziękowania i wyróżnienie za udział w projekcie budowy sieci światłowodowej na terenie gminy Kosakowo.

 

 

SAT Kurier Awards 2015

W dniach 8-9 października 2015 roku odbyła się XI Wystawa Telewizji Cyfrowej SAT-KRAK 2015. Podczas uroczystej gali SAT Kurier Awards 2015 otrzymaliśmy wyróżnienie w kategorii „Najlepszy polski produkt TV-SAT” nagrodę zdobyła nasza rodzina multiswitchy T-urbo-T wraz ze wzmacniaczem magistrali multiswitchowej STWK-910. Nasza firma, jako jedyna spośród uczestników imprezy, została dodatkowo wyróżniona za całokształt działalności, ze szczególnym uwzględnieniem naszej dbałości o najwyższą jakość oferowanych produktów i usług. 

 

I nagroda V Wystawy Teletechnika 2015

W dniach 25-27 marca w Warszawie odbyły się XIII Międzynarodowe Targi ELEKTROTECHNIKA 2015 oraz V Wystawa TELETECHNIKA 2015. I nagrodę Wystawy Teletechnika 2015 w kategorii PRODUKT otrzymała nasza rodzina multiswitchy serii T-urbo-T. Kapituła konkursu doceniła bardzo dobre parametry techniczne naszych produktów oraz unikalny sposób montażu, pozwalający skupić w ograniczonej przestrzeni maksymalnie wiele urządzeń.

 

 

 

GRAND PRIX konkursu „Pracodawca przyjazny gdańskiej szkole zawodowej”

W dniu 18 marca 2015 roku w Zespole Szkół Łączności w Gdańsku odbyła się uroczysta gala wręczenia statuetek laureatom konkursu „Pracodawca przyjazny gdańskiej szkole zawodowej”. Nasza firma otrzymała statuetkę w kategorii Branża Elektryczno-Elektroniczna oraz główne wyróżnienie – GRAND PRIX Konkursu. Statuetki i dyplomy z rąk przedstawiciela Prezydenta Miasta Gdańska odebrał Prezes Zarządu – Pan Rafał Bielawski.

O konkursie PRACODAWCA PRZYJAZNY GDAŃSKIEJ SZKOLE ZAWODOWEJ napisano w poniższym artykule, który ukazał się na stronie  Radia Gdańsk. Konkurs zorganizowany został przez Urząd Miasta Gdańska w ramach obchodzonego Tygodnia Zawodowca. Celem konkursu jest promowanie kształcenia zawodowego w mieście Gdańsku a także wyróżnienie pracodawców przyjaznych gdańskiej szkole zawodowej.

STATUETKA GRAND PRIX DYPLOM GRAND PRIX STATUETKA DYPLOM 

 

Jubileuszowa XV Konferencja KIKE

W dniach 18 - 19 listopada 2014 roku odbyła się Jubileuszowa XV Konferencja KIKE w Serocku. Od Organizatorów Izby KIKE otrzymaliśmy podziękowania za udział i zaangażowanie w przebieg Jubileuszowej Konferencji.

 

 

ZŁOTA PIKE

W dniach 6-8 października 2014 roku odbyła się 41 Międzynarodowa Konferencja i Wystawa PIKE 2014. To największe spotkanie branżowe w Europie wschodniej i centralnej zgromadziło przedstawicieli operatorów, nadawców, dystrybutorów sprzętu i usług telekomunikacyjnych. Konferencja odbyła się w Hotelu DoubleTree by Hilton w Łodzi pod hasłem „W świecie globalizacji mediów i telekomunikacji”.

7 października 2014 r. w trakcie uroczystej Gali Złota PIKE odbyło się tradycyjne wręczenie statuetek i nagród. W tym roku statuetkę Złotej PIKE otrzymała nasza firma w kategorii DOSTAWCA.

 

 

 

SAT KURIER AWARDS 2013

3 października 2013 r. podczas uroczystej gali SAT KURIER AWARDS 2013 został rozstrzygnięty plebiscyt na najlepsze produkty i usługi na rynku telewizji cyfrowej. W wyniku internetowego głosowania nasza firma zwyciężyła w dwóch kategoriach: Najlepszy produkt na rynku dla anteny asr classic oraz Najlepszy polski produkt tv-sat dla wzmacniacza i multiswitcha SWK-9108 MultiBAS. Organizator Wystawy i Konferenecji SAT KRAK 2013 Pan Janusz Sulisz wręczył DYPLOMY i STATUETKI na ręce Przedstawiciela TELKOM-TELMOR - Dyrektora Sprzedaży Pana Sebastiana Rejmusa.

 

Członkostwo PIRC

TELKOM-TELMOR został członkiem Polskiej Izby Radiodyfuzji Cyfrowej w maju 2013 roku. Będąc w Stowarzyszeniu Izby PIRC, TELKOM-TELMOR będzie współdecydował o rozwoju wszystkich platform radiodyfuzji cyfrowej w Polsce.

skontaktuj się

Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas
58 739 59 59

Napisz do nas
telmor@telmor.pl

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj ×