Integracja rozwiązań dla instalacji telekomunikacyjnych i operatorów kablowych

Nagrody

Szanowni Państwo, z radością prezentujemy nasze nagrody i wyróżnienia:

 

TELKOM-TELMOR Gepardem Biznesu 2016!        

Miło nam poinformować, że w najnowszym rankingu Gepardów Biznesu nasza firma GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o. znalazła się na 5 miejscu z wynikiem 4098,1 procent!

Ranking Gepardów Biznesu 2016 prezentuje firmy z najwyższą dynamiką wzrostu wartości rynkowej w okresie od marca 2014 do marca 2016. Dynamika wzrostu liczona jest według metodologii opracowanej przez Instytutu Europejskiego Biznesu w grudniu 2005r. W najnowszej edycji przeanalizowano wyniki finansowe 40 tysięcy polskich przedsiębiorstw, a tytuł Gepard Biznesu 2016 uzyskało 4327 firm, których wartość rynkowa wzrosła o więcej niż 250 proc.

To dla nas cenne wyróżnienie i motywacja do dalszej, wytężonej pracy nad rozwojem naszej firmy!

 

Statuetka Sponsora KIKE

W dniach 22-23 listopada uczestniczyliśmy w konferencji KIKE.To największe tego typu wydarzenie dla branży ISP w naszym kraju. Patronat honorowy nad konferencją sprawowało m.in. Ministerstwo Cyfryzacji oraz Urząd Komunikacji Elektronicznej.
Podczas Konferencji KIKE otrzymaliśmy od Organizatorów statuetkę - podziękowania dla Sponsora za współpracę.

 

 

Pomorski Pracodawca Roku 2015

 

W dniu 12 lutego br., podczas uroczystej Gali Evening w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym AmberExpo w Gdańsku, zostały ogłoszone wyniki konkursu Pomorski Pracodawca Roku 2015, organizowanego przez Pracodawców Pomorza.

Nasza firma uzyskała tytuł Laureata Konkursu w kategorii średnie przedsiębiorstwo. Kapituła konkursu doceniła nasze starania w zakresie poprawy warunków pracy pracowników oraz działania w ramach społecznej odpowiedzialności w biznesie.

 

 

Wyróżnienie Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa

W dniach 27-29 stycznia 2016 roku,w Warszawie odbyły się XIV Międzynarodowe Targi Sprzętu Elektrycznego i Systemów Zabezpieczeń ELEKTROTECHNIKA 2016 oraz VI Wystawa TELETECHNIKA.

Były to dla nas bardzo pracowite, ale i owocne dni, które obfitowały w wiele spotkań i rozmów biznesowych. Dużym zainteresowaniem odwiedzających cieszył się program TelSat, któremu poświęcona była nasza prelekcja w pierwszym dniu targów. Po zakończeniu prezentacji wielu jej uczestników odwiedziło nas na naszym stoisku, aby kontynuować rozmowy na temat możliwości programu oraz korzyści, jakie daje.

Elektrotechnika 2016 - przedstawiciel TELKOM-TELMOR odbiera wyróżnienia

Program TelSat został doceniony również przez organizatorów targów oraz Polską Izbę Inżynierów Budownictwa, którzy przyznali mu swoje WYRÓŻNIENIA.

Udział w targach ELEKTROTECHNIKA 2016 oceniam pozytywnie. Nasza oferta w zakresie antenowych instalacji zbiorowych spotkała się z dużym zainteresowaniem odwiedzających. Z wieloma z nich udało się przeprowadzić bardzo konkretne rozmowy biznesowe - podsumowuje Andrzej Więcławski, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu TELKOM-TELMOR. - Cieszą również wyróżnienia dla programu TelSat. Dla nas to powód do dumy i jednocześnie cenna wskazówka, że nasza praca idzie w dobrym kierunku. Cały czas się rozwijamy i miło, że branża to dostrzega.

Dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli w naszej prelekcji i odwiedzili nasze stoisko.

Wyróżnienie XIV Międzynarodowych Targów Sprzętu Elektrycznego i Systemów Zabezpieczeń ELEKTROTECHNIKA 2016 Wyróżnienie Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa

 

SUPER PRACODAWCA 2018

W dniu 25 stycznia 2016 roku odbyło się uroczyste wręczenie nagród dla zwycięzców konkursu Super Pracodawca 2015, organizowanego przez Powiatowy Urząd Pracy w Gdańsku. Konkurs organizowany jest od 2011 roku, a jego celem jest wyróżnienie aktywnych i odpowiedzialnych społecznie przedsiębiorców.

W tym roku tytuł Super Pracodawcy w kategorii Duże Przedsiębiorstwo Kapituła Konkursu przyznała naszej firmie. To bardzo cenne wyróżnienie, będące potwierdzeniem, że nasze starania o zapewnienie jak najlepszych warunków pracy idą w dobry kierunku. Nagroda ta stanowi dla nas dodatkową motywację do dalszej pracy nad poprawą organizacji miejsc pracy oraz rozwijaniem prowadzonych przez nas programów socjalnych.

 

 

Wyróżnienie za udział w projekcie budowy sieci światłowodowej

W dniach 16-17 października 2015 r. w Dworku „Osada Wędrowca” w Kosakowie, odbyła się Konferencja FTTH Point To Point Pro-internet, organizowana przez firmę Pro-internet Sp. z o.o.
Celem forum było zapoznanie uczestników z najnowocześniejszą siecią światłowodową w Polsce, budowaną przez spółkę Pro-internet na terenie gminy Kosakowo, w oparciu o Program Operacyjny Innowacyjna Gospodarka. Zaprezentowana została technologia, praktyczne rozwiązania wykorzystywane podczas budowy sieci oraz zastosowane urządzenia.

Podczas Konferencji FTTH To Point Pro-internet otrzymaliśmy podziękowania i wyróżnienie za udział w projekcie budowy sieci światłowodowej na terenie gminy Kosakowo.

 

 

SAT Kurier Awards 2015

W dniach 8-9 października 2015 roku odbyła się XI Wystawa Telewizji Cyfrowej SAT-KRAK 2015. Podczas uroczystej gali SAT Kurier Awards 2015 otrzymaliśmy wyróżnienie w kategorii „Najlepszy polski produkt TV-SAT” nagrodę zdobyła nasza rodzina multiswitchy T-urbo-T wraz ze wzmacniaczem magistrali multiswitchowej STWK-910. Nasza firma, jako jedyna spośród uczestników imprezy, została dodatkowo wyróżniona za całokształt działalności, ze szczególnym uwzględnieniem naszej dbałości o najwyższą jakość oferowanych produktów i usług. 

 

I nagroda V Wystawy Teletechnika 2015

W dniach 25-27 marca w Warszawie odbyły się XIII Międzynarodowe Targi ELEKTROTECHNIKA 2015 oraz V Wystawa TELETECHNIKA 2015. I nagrodę Wystawy Teletechnika 2015 w kategorii PRODUKT otrzymała nasza rodzina multiswitchy serii T-urbo-T. Kapituła konkursu doceniła bardzo dobre parametry techniczne naszych produktów oraz unikalny sposób montażu, pozwalający skupić w ograniczonej przestrzeni maksymalnie wiele urządzeń.

 

 

 

GRAND PRIX konkursu „Pracodawca przyjazny gdańskiej szkole zawodowej”

W dniu 18 marca 2015 roku w Zespole Szkół Łączności w Gdańsku odbyła się uroczysta gala wręczenia statuetek laureatom konkursu „Pracodawca przyjazny gdańskiej szkole zawodowej”. Nasza firma otrzymała statuetkę w kategorii Branża Elektryczno-Elektroniczna oraz główne wyróżnienie – GRAND PRIX Konkursu. Statuetki i dyplomy z rąk przedstawiciela Prezydenta Miasta Gdańska odebrał Prezes Zarządu – Pan Rafał Bielawski.

O konkursie PRACODAWCA PRZYJAZNY GDAŃSKIEJ SZKOLE ZAWODOWEJ napisano w poniższym artykule, który ukazał się na stronie  Radia Gdańsk. Konkurs zorganizowany został przez Urząd Miasta Gdańska w ramach obchodzonego Tygodnia Zawodowca. Celem konkursu jest promowanie kształcenia zawodowego w mieście Gdańsku a także wyróżnienie pracodawców przyjaznych gdańskiej szkole zawodowej.

STATUETKA GRAND PRIX DYPLOM GRAND PRIX STATUETKA DYPLOM 

 

Jubileuszowa XV Konferencja KIKE

W dniach 18 - 19 listopada 2014 roku odbyła się Jubileuszowa XV Konferencja KIKE w Serocku. Od Organizatorów Izby KIKE otrzymaliśmy podziękowania za udział i zaangażowanie w przebieg Jubileuszowej Konferencji.

 

 

ZŁOTA PIKE

W dniach 6-8 października 2014 roku odbyła się 41 Międzynarodowa Konferencja i Wystawa PIKE 2014. To największe spotkanie branżowe w Europie wschodniej i centralnej zgromadziło przedstawicieli operatorów, nadawców, dystrybutorów sprzętu i usług telekomunikacyjnych. Konferencja odbyła się w Hotelu DoubleTree by Hilton w Łodzi pod hasłem „W świecie globalizacji mediów i telekomunikacji”.

7 października 2014 r. w trakcie uroczystej Gali Złota PIKE odbyło się tradycyjne wręczenie statuetek i nagród. W tym roku statuetkę Złotej PIKE otrzymała nasza firma w kategorii DOSTAWCA.

 

 

 

SAT KURIER AWARDS 2013

3 października 2013 r. podczas uroczystej gali SAT KURIER AWARDS 2013 został rozstrzygnięty plebiscyt na najlepsze produkty i usługi na rynku telewizji cyfrowej. W wyniku internetowego głosowania nasza firma zwyciężyła w dwóch kategoriach: Najlepszy produkt na rynku dla anteny asr classic oraz Najlepszy polski produkt tv-sat dla wzmacniacza i multiswitcha SWK-9108 MultiBAS. Organizator Wystawy i Konferenecji SAT KRAK 2013 Pan Janusz Sulisz wręczył DYPLOMY i STATUETKI na ręce Przedstawiciela TELKOM-TELMOR - Dyrektora Sprzedaży Pana Sebastiana Rejmusa.

 

Członkostwo PIRC

TELKOM-TELMOR został członkiem Polskiej Izby Radiodyfuzji Cyfrowej w maju 2013 roku. Będąc w Stowarzyszeniu Izby PIRC, TELKOM-TELMOR będzie współdecydował o rozwoju wszystkich platform radiodyfuzji cyfrowej w Polsce.

skontaktuj się

Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas
58 739 59 59

Napisz do nas
telmor@telmor.pl

newsletter
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj ×