Integracja rozwiązań dla instalacji telekomunikacyjnych i operatorów kablowych

ARCHETON

Z przyjemnością informujemy, że realizujemy projekt ProfiseTT, dla firmy projektowej ARCHETON, działającej na rynku w Polsce od 1991 r.

ARCHETON od początku swojej działalności zajmuje się opracowaniem i sprzedażą gotowych projektów domów jednorodzinnych, starając się jak najlepiej spełniać różnorodne wymagania inwestorów.
Tworzy projekty domów i zapewnia kompleksowe usługi budowlane. Firma podąża za obowiązującymi trendami i stale wzbogaca ofertę o nowe rozwiązania. Spełnia wyobrażenia inwestorów i ich rodzin o domu na miarę ich potrzeb, oczekiwań oraz marzeń. Dbają przede wszystkim o jakość i solidność zastosowanych rozwiązań, a także o to, aby nasze domy były funkcjonalne, wygodne i niedrogie w utrzymaniu. Według projektów Archetonu powstało już ponad 100 tysięcy domów, tak imponujący wynik świadczy o tym, że jest firmą godną polecenia, która na pierwszym miejscu stawia zadowolenie klienta.

Nasza firma TELKOM-TELMOR zaprojektowała instalację teletechniczną do kilkudziesięciu flagowych projektów Archetonu, takich jak:

Ajaks Aleksandria Aleksandria Muza Anatol Solo Anita Antek Artemida Rex
Asteria Aurelia Atu Axel Neo Berenika Blanka Blanka Bobo Bratek Nano
Celia Dagmara Dino Dominik As Domino Rex Drops Eklerka
Felek Gawra Helena Re Heliodor As Koliba Koniczynka G2 Koniczynka Polo G2
Koniczynka Rex Kordian Kordian Rex Kubuś G1 Kwadra Lena Bobo Linus
Lobelia Longinus Sto Malik Mateo Mikro Eko Milan Milan Rex
Nowina Rex Olaf Sambor Bobo Sambor Mini Skarbek As Skarbek Neo Sonia Mini
Szafir Tarot Mini Telma Tomir Tycjan Tymoteusz G2 Wanda
Zenon Alfa Zofia Mini Zojka Nano Żuczek As      

Nasze rozwiązania, przygotowane są pod każdy projekt indywidualnie i stanowią integralną część projektu budowlanego jaki potrzebuje Inwestor.

 

Przykłady realizacji w projektach ARCHETON:

 

 

 

 

Drogi Kliencie,
jeśli jesteś zainteresowany idealnie dopasowaną instalacją teletechniczną w Twoim domu, skontaktuj się z nami i uzyskaj szczegółowe informacje na temat oferty zestawu ProfiSeTT Standard lub ProfiSeTT Pro:

 

 

Zapraszamy do współpracy.

 

skontaktuj się

Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas
58 739 59 59

Napisz do nas
telmor@telmor.pl

newsletter
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj ×