Integracja rozwiązań dla instalacji telekomunikacyjnych i operatorów kablowych

Aktualności

ANGA COM 2018

Stoisko TELKOM-TELMOR na targach ANGA COM 2018

Za nami kolejna edycja targów ANGA COM, które odbywały się w dniach 12-14 czerwca w Kolonii. Wszystkim odwiedzającym nasze stoisko serdecznie dziękujemy za owocne rozmowy i zainteresowanie naszą ofertą.

II Konwent MSO

II Konwent MSO w Juracie - konferencja TELKOM-TELMOR dla operatorów kablowych

W dniach 24-25 maja miała miejsce kolejna edycja Konwentu MSO - konferencji dla małych i średnich operatorów kablowych oraz partnerów zajmujących się rozbudową i konserwacją sieci TVK z całego kraju. Tym razem uczestników wydarzenia gościliśmy w Best Western Hotel Jurata. Mimo napiętego programu prezentacji, był to czas cennych rozmów i wymiany doświadczeń, w którym nie zabrakło również dobrej zabawy. Wszystkim uczestnikom raz jeszcze dziękujemy za przybycie i aktywny udział w naszym wydarzeniu!

Konferencja Partnerów Biznesowych TELKOM-TELMOR – Suwałki 2018

Konferencja Partnerów Biznesowych TELKOM-TELMOR – Suwałki 2018

W dniach 16-18 maja odbyła się doroczna konferencja dla Partnerów Biznesowych TELKOM-TELMOR. Tym razem z naszymi wieloletnimi kontrahentami spotkaliśmy się w północno-wschodnim zakątku Polski – Suwałkach, skąd blisko już do litewskiej stolicy – Wilna. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za miło spędzony czas!

PomagaMY

TELKOM-TELMOR pomaga poszkodowanym podczas nawałnicy w 2017 roku

Nasz Firma odpowidziała na apel Marszałka Województwa Pomorskiego Mieczysława Struka w sprawie pomocy dla poszkodowanych w ubiegłorocznych nawałnicach. Pomogliśmy gminnym ośrodkom kultury i świetlicom w odbudowaniu uszkodzonych instalacji RTV/SAT.

XXII Konferencja KIKE

Stoisko TELKOM-TELMOR na konferencji KIKE 2018

Dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska i wiele owocnych rozmów podczas XXII Konferencji KIKE, która odbyła się w dniach 10-11 kwietnia w Sangate Hotel Airport w Warszawie.

skontaktuj się

Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas
58 739 59 59

Napisz do nas
telmor@telmor.pl

newsletter
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj ×