Integracja rozwiązań dla instalacji telekomunikacyjnych i operatorów kablowych

Infrastruktura sieci - operatorzy sieci kablowych

POLECAMY KATALOGI:

1) DOCSIS 3.1:

 

2) KATALOG PRODUKTÓW:

 Katalog produktów [4,52 MB]

 

Nasza oferta produktowa dla rynku operatorów kablowych obejmuje wysokiej jakości urządzenia produkcji TELKOM-TELMOR dla infrastruktury sieci HFC oraz PON, m.in.: 

Znajdziecie w niej Państwo również:

Poza pełną gamą produktową oferujemy również usługi projektowania (infrastruktura sieci, projekty stacji czołowych itp.) oraz integracji rozwiązań dla sieci operatorskich. Tworzymy projekty migracji sieci szerokopasmowych opartych na technologii kablowej do systemów światłowodowych. Zapewniamy pełną integrację działań niezbędnych do realizacji zlecenia - od analizy problemu, poprzez etap projektowania, aż po produkcję  i dostarczenie finalnego rozwiązania. Na każdym etapie współpracy zapewniamy najwyższe standardy obsługi oraz pełne wsparcie techniczne.

Wizytówką naszej oferty jest dbałość o zachowanie jak najwyższego stosunku jakości do ceny, zarówno produktów, jak i usług. Dzięki starannej selekcji i rzetelnej kontroli oferowanych przez nas urządzeń, ich rzeczywiste parametry są zawsze zgodne z parametrami deklarowanymi w specyfikacji.

Jako producent nie tylko zapewniamy dostępność naszych produktów, ale gwarantujemy ciągłość wiarygodnej, fabrycznej opieki gwarancyjnej i pogwarancyjnej. Ponadto w każdej chwili jesteśmy w stanie uruchomić produkcję wyrobów oczekiwanych przez naszych Klientów.

 

Szanowni Państwo,

pragniemy przedstawić nasz nowy projekt SOLUTIONS => HDTIP to serce naszego nowego systemu zarządzania i monitorowania oraz TELMOR KNIGHT - Security Home Assistant.

Zapraszamy na stronę  https://solutions.telmor.pl

 

 

 

 

Schemat sieci HFC, PON - rozwiązania oferowane przez Telkom-Telmor

skontaktuj się

Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas
58 739 59 59

Napisz do nas
telmor@telmor.pl

newsletter
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj ×