Integracja rozwiązań dla instalacji telekomunikacyjnych i operatorów kablowych

Obsługa serwisowa

Wykwalifikowana kadra inżynierska oraz posiadane zaplecze produkcyjne pozwalają nam zagwarantować ciągłość wiarygodnej, fabrycznej opieki gwarancyjnej i pogwarancyjnej dla wszystkich oferowanych przez nas produktów TELKOM-TELMOR. Zapewniamy również pełną obsługę gwarancyjną znajdujących się w naszej ofercie towarów.

Zachęcamy do kontaktu:

tel.: +48 58 3823 356
tel.: +48 58 3823 360
e-mail: 

 
Adres - wysyłka urządzeń gwarancyjnych i pogwarancyjnych:

GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104, 80-172 Gdańsk

 

Nowe opłaty za naprawy pogwarancyjne:

                                                                                                                       Gdańsk, 28.08.2020r.

Szanowni Państwo,

informujemy, iż z dniem 01 października 2020 roku wprowadzamy nowy cennik usług napraw pogwarancyjnych oferowanych przez Nas produktów. Szczegóły dotyczące nowych stawek są dostępne u Pracowników Działu Serwisu Naszej Firmy.

Informujemy również, iż z dniem 01 października 2020 roku zaprzestajemy przyjmować do napraw pogwarancyjnych produkty, których data produkcji jest starsza niż 10 lat wstecz.
Jeżeli jednak wyślecie Państwo produkty do naszej firmy, to zostaną odesłane bez naprawy z naliczonymi kosztami manipulacyjnymi do każdej sztuki.
                                                                                                                                              
W celu weryfikacji daty produkcji należy posłużyć się nr seryjnym (SN):

  • dwie pierwsze cyfry z 8 cyfrowego nr SN to rok produkcji, np.    01092266    2001r. 
  • skrócony nr roku produkcji, np.                                                         21/16    2016r.

 

Prosimy także, o zapoznanie się z poniższymi informacjami dotyczącymi ogólnych warunków gwarancji, procedury składania reklamacji, zgłoszenie reklamacyjno/pogwarancyjne.

 

 

Procedura - zwroty wyrobów oraz zwroty wyrobów w ramach gwarancji/reklamacje - kraj:

1. Klient zgłasza TT wyrób do reklamacji w ramach gwarancji, TT odbiera wyrób od Klienta na swój koszt.
2. Dział serwisu dokonuje rozpatrzenia reklamacji.
- jeśli reklamacja jest zasadna - wyrób nie działa z winy TT, TT na swój koszt dokuje naprawy lub wymiany urządzenia i Klient w ciągu 14 dni otrzymuje poprawnie działający  wyrób.  Klient nie ponosi kosztów zwrotu reklamacyjnego.
- jeśli reklamacja jest bezzasadna- tzn wyrób działa poprawnie lub ewidentnie stwierdzono, że został uszkodzony przez Klienta, wyrób jest odsyłany do Klienta a Klient zostaje obciążony faktura usługową za ekspertyzę + dwukrotność obowiązujących zryczałtowanych  stawek  za transport (za zwrot i powtórną wysyłkę) . W przypadku zwrotów niestandardowych , koszty za transport będą naliczane indywidualnie.
3. Na czas rozpatrzenia reklamacji  Klient ma prawo kupić nowy wyrób, jednakże jego późniejszy ewentualny zwrot związany będzie z obciążeniem kosztami  opisanymi poniżej  w pkt 4.
4. W przypadku zwrotu przez Klienta  wyrobu zakupionego na czas trwania reklamacji, Klientowi w momencie przyjęcia zwrotu i wystawienia faktury korygującej za sprzedany produkt,  zostanie wystawiona także faktura  usługowa za ekspertyzę-przystosowanie do ponownej sprzedaży.  Zwrot wyrobu  musi nastąpić na koszt Klienta. Jeśli natomiast okaże się, że wyrób został przez Klienta uszkodzony, Klient może zostać obciążony dodatkowymi kosztami napraw lub w skrajnym przypadku kosztami wyzłomowania  produktu.
5. Postępowanie opisane w pkt 4 dotyczy także zwrotu zakupionych  przez Klienta wyrobów  w wyniku pomyłki przy zamówieniu, zmiany zdania itp.
6. W przypadku nieodebrania zamówionego produktu od kuriera  i odesłania go z powrotem do TT, Klient nie ponosi kosztów ekspertyzy-przystosowania do sprzedaży. Klient zostanie obciążony jedynie kosztem obowiązujących zryczałtowanych  stawek  za transport. Dodatkowo, kwota za transport umieszona na fakturze sprzedaży nie zostanie skorygowana przy wystawieniu faktury korygującej.  

skontaktuj się

Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas
58 739 59 59

Napisz do nas
telmor@telmor.pl

newsletter
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj ×