Integracja rozwiązań dla instalacji telekomunikacyjnych i operatorów kablowych

Aktualności

III Konwent MSO

III Konwent MSO - konferencja TELKOM-TELMOR dla operatorów kablowych

W dniach 20-21 września w Hotelu Zawiercie**** Business & Leisure mieliśmy przyjemność gościć operatorów kablowych z całego kraju podczas III Konwentu MSO. Spotkanie było doskonałą okazją do wymiany doświadczeń z praktykami z branży operatorów kablowych oraz partnerami zajmującymi się rozbudową i konserwacją sieci TVK. Serdecznie dziękujemy uczestnikom za zaangażowanie i owocne rozmowy!

Jesienny cykl seminariów dla projektantów

Szkolenia TELKOM-TELMOR

Kontynuujemy nasz udział w Seminariach regionalnych dla projektantów instalacji elektrycznych niskich napięć. W jesiennym cyklu seminariów wystąpimy z dwiema prezentacjami: o instalacjach RTV/SAT w budownictwie wielorodzinnym oraz o sieciach telewizyjnych dla hoteli, szpitali i innych obiektów. Nasi eksperci czekać będą na Państwa pytania na stoisku TELKOM-TELMOR. Zachęcamy do udziału!

TES Show 2018

13 września w Rajeckich Teplicach odbyła się doroczna konferencja naszego Partnera Biznesowego ze Słowacji – firmy TES Slovakia. W tegorocznej edycji udział wzięło blisko 140 przedstawicieli firm m.in. słowackich, czeskich i polskich, zarówno Klientów naszego Partnera, jak i jego dostawców. Wszystkim uczestnikom konferencji dziękujemy za czas poświęcony na zapoznanie się z naszą ofertą i owocne rozmowy.

Finnsat Summer Event 2018

Ostatniego dnia sierpnia po raz drugi wzięliśmy udział w Summer Event – spotkaniu organizowanym przez naszego Partnera Biznesowego – Finnsat, ekskluzywnego przedstawiciela naszej marki na rynku fińskim. Wszystkim uczestnikom spotkania dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą i wiele owocnych rozmów.

skontaktuj się

Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas
58 739 59 59

Napisz do nas
telmor@telmor.pl

newsletter
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj ×