Integracja rozwiązań dla instalacji telekomunikacyjnych i operatorów kablowych

Instalatorzy

Do instalatorów sieci teletechnicznych kierujemy naszą ofertę produktową obejmującą wysokiej jakości urządzenia i osprzęt wspomagający do budowy instalacji RTV i SAT dla budynków jedno- i wielorodzinnych, szpitali, hoteli i pensjonatów, m.in.: 

Przejdź do sklepu

Poza kompletną gamą produktową oferujemy usługi projektowania instalacji teletechnicznych w zakresie instalacji RTV/SAT dla małych i dużych obiektów mieszkalnych i użyteczności publicznej (domki jednorodzinne, budynki i osiedla mieszkaniowe, hotele i pensjonaty, szpitale).

Posiadamy własny dział rozwoju i konstrukcji z zapleczem naukowo-badawczym oraz wysoko wykwalifikowaną kadrę inżynierską. Dzięki temu na każdym etapie współpracy zapewniamy najwyższe standardy obsługi oraz pełne wsparcie techniczne , chętnie dzieląc się swoimi kompetencjami na organizowanych przez nasz zespół szkoleniach terenowych i stacjonarnych.

Wizytówką naszej oferty jest dbałość o zachowanie jak najwyższego stosunku jakości do ceny, zarówno produktów, jak i usług. Dzięki starannej selekcji i rzetelnej kontroli oferowanych przez nas urządzeń, ich rzeczywiste parametry są zawsze zgodne z parametrami deklarowanymi w specyfikacji.

Jako producent nie tylko zapewniamy dostępność naszych produktów, ale gwarantujemy ciągłość wiarygodnej, fabrycznej opieki gwarancyjnej i pogwarancyjnej . Ponadto w każdej chwili jesteśmy w stanie uruchomić lub wznowić produkcję wyrobów oczekiwanych przez naszych Klientów.

 

Instalacje RTV/SAT - przykładowe schematy

 
skontaktuj się

Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas
58 739 59 59

Napisz do nas
telmor@telmor.pl

newsletter
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj ×