Integracja rozwiązań dla instalacji telekomunikacyjnych i operatorów kablowych

TelSat, projektowanie SMATV

Opracowujemy gotowe projekty indywidualnych i zbiorowych instalacji antenowych, uwzględniające bilans energetyczny i zawierające pełne zestawienie wymaganych urządzeń, kabli i elementów pasywnych. Wystarczy tylko przesłać do nas:

  • informację o liczbie mieszkań w projektowanym budynku,
  • szkic rozłożenia gniazd z podziałem na kondygnacje oraz orientacyjnymi odległościami gniazd od miejsca montażu multiswitchy,
  • informację o lokalizacji inwestycji (np. Gdańsk, Kraków).

Wszystkie przygotowywane przez nas projekty są zgodne z obowiązującymi przepisami prawa, w szczególności z Rozporządzeniem MTBiGM z 2012r.

Zapytania prosimy przesyłać na adres  W trakcie realizacji udzielamy bezpłatnego wsparcia dla instalatorów wdrażających opracowane przez nas projekty. 

Zachęcamy również do korzystania z naszego programu TelSat, który umożliwia szybkie i bezbłędne zaprojektowanie instalacji RTV/SAT zarówno dla kilku, jak i kilkuset mieszkańców. Najnowsza aktualizacja programu umożliwia zapisanie projektów w plikach z rozserzeniem .dxf, które po zaimportowaniu do AutoCADa można zapisać z właściwym dla tego programu rozszerzeniem .dwg.

 

PRZYKŁADOWE PROJEKTY

 

Do każdego projektu dołączamy standardowe warunki techniczne jego wykonania:

 

WAŻNE! Tylko profesjonalny montaż zapewni prawidłowe i bezawaryjne funkcjonowanie zaprojektowanej instalacji, dlatego zalecamy skorzystanie z usług instalatorów współpracujących z Autoryzowanymi Dystrybutorami TELKOM-TELMOR.

skontaktuj się

Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas
58 739 59 59

Napisz do nas
telmor@telmor.pl

newsletter
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj ×