Integracja rozwiązań dla instalacji telekomunikacyjnych i operatorów kablowych

Akademia TELMOR

Uczestnicy Akademii TELMOR zyskują szereg korzyści, m.in. bieżącą informację o nowych szkoleniach oraz bezpłatny dostęp do narzędzi pozwalających utrwalić zdobytą wiedzę ( prezentacje, nagrania wideo z przeprowadzonych szkoleń).

Zapisz się do Akademii TELMOR i już dziś korzystaj z jej możliwości w dowolnym czasie i miejscu!

zaloguj się lub zarejestruj

 

Jeżeli zapomną Państwo dotychczasowe hasło istnieje możliwość wygenerowania nowego - proszę kliknąć  w poniższy link:     
nowe hasło

 

WEBINARIA

Szanowni Państwo,

NAJBLIŻSZE WEBINARIA -> wkrótce ->  prosimy śledzić naszą stronę.

Jeżeli mają Państwo tematy/ pytania, które chcielibyście, aby Państwu wyjaśnić podczas spotkania on-line lub pomóc skonfigurować prawidłowo instalację teletechniczną to zachęcamy do kontaktu:

Przykładowe tematy: uruchomienie instalacji RTV/ SAT, trudne przypadki instalacji RTV/SAT, pomiary mierników, projektowanie na bazie urządzeń optycznych, co składa się na instalację AIZ?

Z pozdrowieniami,
Dział Marketingu

 

* Przewidywany czas trwania każdego z webinariów to ok. 1h. W tym czasie postaramy się przekazać jak najwięcej wiedzy na temat stosowanych rozwiązań, najnowszych technologii oraz naszych produktów. Postaramy się również odpowiedzieć na Państwa pytania, pojawiające się w trakcie szkoleń.

skontaktuj się

Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas
58 739 59 59

Napisz do nas
telmor@telmor.pl

newsletter
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj ×