Integracja rozwiązań dla instalacji telekomunikacyjnych i operatorów kablowych

Aktualności

Konferencja ElektroVIP

Konferencja ElektroVIP

W dniach 14-16 listopada 2018 r. odbyła się Konferencja ElektroVIP w Polanicy Zdrój. Jej uczestnicy mogli zapoznać się z ofertą TELKOM-TELMOR na naszym stoisku firmowym oraz podczas wygłoszonej przez naszych ekspertów prelekcji. Wszystkim dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą i owocne rozmowy.

III Konwent MSO

III Konwent MSO - konferencja TELKOM-TELMOR dla operatorów kablowych

W dniach 20-21 września w Hotelu Zawiercie**** Business & Leisure mieliśmy przyjemność gościć operatorów kablowych z całego kraju podczas III Konwentu MSO. Spotkanie było doskonałą okazją do wymiany doświadczeń z praktykami z branży operatorów kablowych oraz partnerami zajmującymi się rozbudową i konserwacją sieci TVK. Serdecznie dziękujemy uczestnikom za zaangażowanie i owocne rozmowy!

Jesienny cykl seminariów dla projektantów

Szkolenia TELKOM-TELMOR

Kontynuujemy nasz udział w Seminariach regionalnych dla projektantów instalacji elektrycznych niskich napięć. W jesiennym cyklu seminariów wystąpimy z dwiema prezentacjami: o instalacjach RTV/SAT w budownictwie wielorodzinnym oraz o sieciach telewizyjnych dla hoteli, szpitali i innych obiektów. Nasi eksperci czekać będą na Państwa pytania na stoisku TELKOM-TELMOR. Zachęcamy do udziału!

skontaktuj się

Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas
58 739 59 59

Napisz do nas
telmor@telmor.pl

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj ×