Integracja rozwiązań dla instalacji telekomunikacyjnych i operatorów kablowych

Kolejny etap spotkań przed nami - LABORATORIUM TELMOR!

 

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy do skorzystania z nowego projektu, a właściwie kolejnego etapu: LABORATORIUM TELMOR.

Laboratorium Telmor to cykl warsztatów praktycznych zakończonych certyfikatem,  kontynuacja projektu: Telmor Profesjonalnie (etap pierwszy szkolenia teoretyczne - zakończone 29.02.2024r. ). Warsztaty będą odbywać się w poszczególnych miastach Polski, a zaczęliśmy od naszego Gdańska.

 

Najbliższe warsztaty odbędą się:

» 17.09.2024 r. (wtorek) - Hotel & Restauracja Eclipse, ul. Kwiatowa 75, 55-040 Domasław k/Wrocławia
Trwają zapisy na warsztaty w Hotelu Eclipse - zapraszamy: REZERWACJA

Ilości miejsc na szkolenie bardzo ograniczona, 12 osób (uczestnicy zostaną podzieleni na 3 grupy, każda z nich będzie liczyła 4 uczestników).

 

» 01.10.2024 r. (wtorek) -  Hotel JAN SANDER, ul. Wycieczkowa 2/10,  95-070 Rąbień AB (k. Łodzi)

 

Rezerwacja na szkolenie tym razem tylko przez nasz sklep internetowy. Aby dokonać zapłaty za rezerwację należy uiścić kwotę 50 zł. Opłata jest zwrotna w przypadku odbycia szkolenia lub anulacji w wyznaczonym terminie. W przypadku nie zgłoszenia się na szkoleniu lub nie anulowanie, opłata przepada.

Szkolenie dedykowane: Instalatorom AIZ o średnim poziomie zaawansowania, uczestnikom I etapu, obecnym Klientom z sektora AIZ.

Temat warsztatów:

  • uruchomienie oraz pomiary systemu RTV SAT,
  • diagnostyka oraz praktyczne rozwiązywanie problemów w konkretnych przykładach,
  • zastosowanie rozwiązań optycznych w nowoczesnym budownictwie mieszkaniowym i nie tylko.

*Laboratorium będzie opierało się na pracy warsztatowej przy zastosowaniu produktów marki Telkom-Telmor, Global Invacom, Rover, Cabelcon.

 

Warsztaty dla instalatora RTV SAT przeprowadzone przez producenta mogą mieć wiele zalet zarówno dla instalatorów, jak i samego producenta. Oto kilka potencjalnych korzyści:

1. Aktualizacja wiedzy technicznej: warsztaty umożliwiają instalatorom RTV SAT poznanie najnowszych technologii, produktów i rozwiązań wprowadzanych przez producenta. Dzięki temu mogą być na bieżąco z najnowszymi trendami i innowacjami w branży.

2. Zwiększenie umiejętności praktycznych: uczestnictwo w warsztatach daje instalatorom możliwość praktycznego działania z produktami i narzędziami producenta, co przekłada się na lepsze zrozumienie ich funkcji i właściwości. To z kolei może poprawić jakość świadczonych przez nich usług.

3. Rozwój profesjonalny: warsztaty mogą dostarczyć instalatorom dodatkowej wiedzy i umiejętności, które mogą być przydatne w ich pracy codziennej. Mogą też uczyć o najlepszych praktykach, procedurach bezpieczeństwa czy obsłudze klienta.

4. Budowanie relacji: uczestnictwo w warsztatach umożliwia nawiązanie bliższej współpracy z producentem, co może prowadzić do lepszej komunikacji, wsparcia technicznego i dostępu do produktów czy usług serwisowych.

5. Wsparcie posprzedażowe: producent może wykorzystać warsztaty do szkolenia instalatorów w obsłudze posprzedażowej, włączając w to konserwację, naprawy oraz obsługę klienta po zakończeniu instalacji. To może zwiększyć zaufanie klientów do marki.

6. Feedback i innowacje: warsztaty mogą być również platformą do zbierania opinii i feedbacku od instalatorów na temat produktów i usług producenta, co może prowadzić do dalszych ulepszeń i innowacji.

Podsumowując, warsztaty dla instalatorów RTV SAT przeprowadzone przez Telkom-Telmor mogą przynieść wiele korzyści zarówno dla uczestników, jak i dla producenta, poprzez podnoszenie kompetencji, budowanie relacji i wspieranie rozwoju branży.

 

Szanowni Państwo ,
pięknie dziękujemy za zaangażowanie i udział w praktycznych szkoleniach :)

Cieszymy się, że mogliśmy pomóc Państwu w zdobywaniu nowej wiedzy i umiejętności. Mamy nadzieję, że szkolenie było wartościowe i dostarczyło potrzebnych informacji oraz praktycznych umiejętności zastosowań naszych produktach, a także możliwości poszerzenia dotychczasowej oferty.

Jeśli po szkoleniu nasuwają się pytania lub potrzebujecie Państwo wsparcia przy projektowaniu instalacji, uruchamianiu urządzeń, nie wahajcie się z nami kontaktować

Proszę pamiętać, że TELKOM-TELMOR będzie wspierać Państwa w dalszym rozwoju. Życzymy powodzenia w wykorzystywaniu nowo zdobytych umiejętności oraz sukcesów w przyszłych przedsięwzięciach!!!

 
Prezentujemy chwile zatrzymane w kadrze:

 

 

 

Serdecznie zapraszamy, 

Pytania oraz szczegóły: 

skontaktuj się

Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas
58 739 59 59

Napisz do nas
telmor@telmor.pl

newsletter
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj ×