Integracja rozwiązań dla instalacji telekomunikacyjnych i operatorów kablowych

OPERATOR WYKRAWAREK CNC

Od kandydatów oczekujemy:
  • wykształcenia min. zawodowego technicznego lub średniego technicznego,
  • doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • umiejętności obsługi wykrawarek (AMADA i DURMA),
  • umiejętności obsługi przyrządów pomiarowych,
  • umiejętności obsługi komputera,
  • dobrej znajomości rysunku technicznego,
  • samodzielności i umiejętność organizacji pracy,
  • mile widziany ukończony kurs operatora obrabiarek sterowanych numerycznie.
Oferujemy:
  • pracę w stabilnej i nowoczesnej firmie,
  • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko.
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Opis stanowiska:

  • wykonywanie prac związanych z wykrawaniem detali na wykrawarkach typu AMADA i DURMA,
  • tworzenie programów wykonawczych,
  • wykonywanie detali na podstawie rysunku technicznego i zleceń,
  • kontrola i optymalizacja procesów technologicznych.

Praca może być 2 zmianowa na Wydziale Mechanicznym przy ul. Schuberta 104

Uwagi:

Pisemne oferty prosimy składać w Dziale Kadr i Płac GZT TELKOM – TELMOR Sp. z o.o., 80-172 Gdańsk, ul. Schuberta 104 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres:  . z dopiskiem na jakie stanowisko się aplikuje oraz z klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z art.6 ust. 1 lit. a) RODO”

Klauzula informacyjna dla kandydatów w procesie rekrutacji:

Klauzula informacyjna - Rekrutacja [1,08 MB]

Po przeanalizowaniu zgłoszeń na w/w stanowisko skontaktujemy się z Państwem.

skontaktuj się

Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas
58 739 59 59

Napisz do nas
telmor@telmor.pl