Integracja rozwiązań dla instalacji telekomunikacyjnych i operatorów kablowych

Anteny naziemne, DVB-T

Antena naziemna DVB-T przeznaczona jest do odbioru sygnałów naziemnej telewizji cyfrowej w zbiorowych sieciach telewizji kablowej oraz indywidualnych instalacjach antenowych. Każda antena DVB-T wyróżnia się m.in.: charakterystyką promieniowania, polaryzacją fali, zyskiem energetycznym oraz impedancją. Należy pamiętać, że żadna antena DVB-T nie zapewni idealnego odbioru w każdym miejscu. O tym, która antena naziemna będzie najlepsza dla konkretnej lokalizacji, decyduje m.in.: odległość anteny od nadajnika, moc i kierunkowość nadajnika, wysokość montażu anteny, ukształtowanie terenu na linii antena-nadajnik oraz zabudowa terenu w miejscu, gdzie antena telewizyjna jest montowana.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo kompletny wybór anten naziemnych DVB-T, pozwalający znaleźć produkt w pełni dostosowany do Państwa wymagań i oczekiwań.

Polecamy aplikację "Dobierz antenę DVB-T", która jest mobilną wyszukiwarką anten do odbioru cyfrowej telewizji naziemnej oraz nadajników DVB-T w Polsce. Aplikacja podpowiada, jaka antena telewizyjna TELKOM-TELMOR będzie odpowiednia dla wskazanej przez Państwa lokalizacji oraz w którym kierunku ta antena DVB-T powinna zostać ustawiona. Szczegóły dostępne są pod linkiem Dobierz antenę DVB-T.

 

skontaktuj się

Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas
58 739 59 59

Napisz do nas
telmor@telmor.pl

newsletter
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj ×