Szkolenia techniczne

Zapraszamy na cykl bezpłatnych webinarów poświęconych zagadnieniom technicznym z naszej branży. Dzięki takiej formie szkoleń, będą mogli Państwo zamienić tradycyjną salę konferencyjną na zacisze domu lub biura, aby w skupieniu rozszerzać swoją wiedzę z zakresu instalacji SMATV i sieci FTTH.

Webinary będą podzielone na dwa bloki tematyczne:

 • instalacje SMATV (indywidualne i zbiorowe instalacje antenowe, projektowanie i budowa), prowadzone zazwyczaj w drugi poniedziałek miesiąca o godzinie 9:00
 • instalacje CATV, realizowane zazwyczaj w drugi wtorek miesiąca o godzinie 9:00.

 

Najbliższe webinary:

 1. Profesjonalne stacje czołowe
  wtorek, 17 kwietnia godz. 9:00
       Szczegóły webinaru i link do rejestracji
 2. Narzędzia pomiarowe marki Rover
  czwartek, 10 maja godz. 9:00
       Szczegóły webinaru i link do rejestracji
 3. Instalacja RTV/SAT w budynku wielorodzinnym z wykorzystaniem pomieszczenia technicznego oraz instalacji rozmieszczonej w szachcie teletechnicznym/ elektrycznym. Co wybrać?
  poniedziałek, 14 maja godz. 9:00
       Szczegóły webinaru i link do rejestracji

 

Przewidywany czas trwania każdego z webinarów to ok. 1h. W tym czasie postaramy się przekazać jak najwięcej wiedzy na temat stosowanych rozwiązań, najnowszych technologii oraz naszych produktów. Postaramy się również odpowiedzieć na Państwa pytania, pojawiające się w trakcie szkoleń.

 

WAŻNE!

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc (tylko 50 osób) prosimy o jak najszybszą rejestrację. W przypadku dużego zainteresowania będziemy mogli powtórzyć wybrane szkolenie w nieodległym terminie.

 

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt:

skontaktuj się

Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas
58 739 59 59

Napisz do nas
telmor@telmor.pl

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj ×