Integracja rozwiązań dla instalacji telekomunikacyjnych i operatorów kablowych

TOKARZ NARZĘDZIOWY

Od kandydatów oczekujemy:
  • wykształcenia minimum zawodowego -> kierunek obróbka skrawaniem,
  • umiejętności czytania rysunku technicznego,
  • umiejętności posługiwania się narzędziami pomiarowymi,
  • samodzielności i umiejętność organizacji pracy.

Zakres obowiązków:

  • obsługa tokarki konwencjonalnej
Oferujemy:
  • umowę o pracę na pełny etat,
  • pracę na 1 zmianę w Dziale Narzędziowym przy ul. Schuberta 104,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę w bardzo dobrym zespole zapewniającym rozwój,
  • przyuczenie do zawodu tokarza.

Uwagi:

Pisemne oferty prosimy składać w Dziale Kadr i Płac GZT TELKOM – TELMOR Sp. z o.o., 80-172 Gdańsk, ul. Schuberta 104 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres:  . z dopiskiem na jakie stanowisko się aplikuje.

Wysłanie aplikacji na wybraną rekrutację jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych które nie zostały wymienione w art. 221 §1 Kodeksu Pracy. Prosimy o zapoznanie się z Klauzulą informacyjną dla kandydatów w procesie rekrutacji o przetwarzaniu danych osobowych:

Klauzula informacyjna TELKOM-TELMOR - Rekrutacja [682,67 kB]

Po przeanalizowaniu zgłoszeń na w/w stanowisko i zakwalifikowaniu do następnego etapu skontaktujemy się z Państwem.

skontaktuj się

Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas
58 739 59 59

Napisz do nas
telmor@telmor.pl