Adaptery optyczne

Adapter jednomodowy simplex SC/APC-SC/APC

Adapter światłowodowy jednomodowy simplex SC/APC-SC/APC
  • adapter do złącz typu SC/APC (SM 9/125)
  • wyposażony w metalowy zatrzask,
  • połączenie typu "push-pull',
  • pasuje do wszystkich typów krosownic światłowodowych,
  • materiał: plastik/ ceramika
  • kolor: zielony
  • wymiary adaptera (DxSxW): 27x22x9mm. 

Adapter SC/APC pojedynczy (Simplex), Adapter SC/APC podwójny (Duplex)

Adapter SC/APC pojedynczy (Simplex), Adapter SC/APC podwójny (Duplex)
  • adaptery do złącz typu SC/APC (SM 9/125) pojedyncze i podwójne,
  • wyposażone w metalowy zatrzask,
  • połączenie typu "push-pull",
  • pasuje do wszystkich typów krosownic światłowodowych,
  • materiał: plastik/ ceramika,
  • kolor: zielony,
  • wymiary adaptera (DxSxW): pojedynczy – 27,4x 22 x 9,3 mm; podwójny – 27,4 x 34,8 x 9,3 mm.
skontaktuj się

Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas
58 739 59 59

Napisz do nas
telmor@telmor.pl

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj ×