Integracja rozwiązań dla instalacji telekomunikacyjnych i operatorów kablowych

TeSM-110 - Telekomunikacyjna Skrzynka Mieszkaniowa

Skrzynka telekomunikacyjna TeSM-110

Skrzynka natynkowa typu TeSM-110 jest przeznaczona do montażu w każdym mieszkaniu w budynku wielorodzinnego, którego projekt jest zgodny z obowiązującymi przepisami. W szafce zbiegają się kable telekomunikacyjne z pomieszczenia technicznego, oraz gniazd teletechnicznych zamontowanych w mieszkaniu.

W drzwiach frontowych znajdują się otwory wentylacyjne, które pełnią również funkcję szczelin przepuszczających sygnały WiFi.

Szafka TeSM-110 wyposażona jest w komorę przyłączeniową (tzw. komora krosowa) kabli telekomunikacyjnych: światłowody, skrętki i kable koncentryczne. Pozwala ona uporządkować kable doprowadzone do mieszkania i dokonać przyłączenia urządzeń konwertujących medium transmisyjne: modemy TVK, routery, wzmacniacze RTV, multiswitche z wejściami optycznymi, rozgałęźniki itp.

Powyższe urządzenia można w szybki i łatwy sposób zamontować na prefabrykowanej tylnej ścianie, w której znajdują się otwory do przewlekania pasków rzepowych i/lub tasiemek instalacyjnych.

UWAGA:
Nasze szafki telekomunikacyjne pozwalają na transmisję sygnałów typu WiFi poprzez specjalne wycięcia w drzwiczkach. Jednakże, aby uzyskać najlepszą możliwą propagację WiFi, zalecamy umieszczanie routerów lub punktów dostępowych poza szafkami telekomunikacyjnymi.

 

Cechy produktu:

  • wymiary zewnętrzne 300 x 420 x 99mm,
  • natynkowa,
  • optymalne wymiary i kubatura,
  • łatwy montaż urządzeń z zastosowaniem tasiemek zaciskowych lub pasków rzepowych,
  • komora porządkująca kable telekomunikacyjne,
  • solidna konstrukcja z blachy ocynkowanej,
  • drzwi z otworami przepuszczającymi sygnały WiFi,
  • gniazdko 230V,
  • zamek uniwersalny chroniący przed dostępem dzieci.

 

Sugerujemy doposażenie szafki TeSM-110 w następujące urządzenia: gniazda optyczne FTTH FOS-2 lub FOS-4, adapter jednomodowy TWIN, przejście gniazdo F/F "beczka" oraz moduł Keystone UTP RJ 45.

 

skontaktuj się

Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas
58 739 59 59

Napisz do nas
telmor@telmor.pl

newsletter
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj ×