Integracja rozwiązań dla instalacji telekomunikacyjnych i operatorów kablowych

Skrzynki telekomunikacyjne, teletechniczne

Skrzynka teletechniczna pozwala na zamontowanie i umieszczenie w jednym miejscu urządzeń i elementów instalacji telekomunikacyjnej budynku wielorodzinnego. Zabezpiecza również zastosowane w niej urządzenia przed nieuprawnioną ingerencją osób trzecich.

Skrzynka telekomunikacyjna (TeSM) montowana jest bezpośrednio w mieszkaniu. Pozwala ona uporządkować wiele różnych systemów okablowania i umieścić je w jednym miejscu, z którego abonent według własnych potrzeb rozprowadzi łącza do poszczególnych urządzeń i pomieszczeń. Z kolei skrzynki montażowe dedykowane są do montażu sprzętu multiswitchowego. Mogą być montowane w szafie Rack lub bezpośrednio na ścianie pomieszczenia teletechnicznego.

Każda skrzynka teletechniczna TELKOM-TELMOR charakteryzuje się estetycznym designem oraz funkcjonalnym i solidnym wykonaniem. Zostały one zaprojektowane z uwzględnieniem wytycznych szerokich konsultacji z instalatorami i biurami projektowymi, co pozwoliło zoptymalizować ich kubaturę i rozmieszczenie poszczególnych elementów wyposażenia.

 

Telekomunikacyjne Skrzynki
Mieszkaniowe

Skrzynki telekomunikacyjne podtynkowe, natynkowe, z cokołem do montażu w posadzce

Skrzynki montażowe
i obudowy metalowe TPR

Szafki teletechniczne do montażu na ścianie lub w szafie Rack 19`` oraz metalowe obudowy do zabudowy natynkowej

Krosownice

Patch panele - przełącznice pola krosowego F, SC/APC, RJ

Akcesoria

Adaptery do złącz typu SC/APC pojedyncze i podwójne, moduł Keystone UTP RJ 45

skontaktuj się

Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas
58 739 59 59

Napisz do nas
telmor@telmor.pl

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj ×