Integracja rozwiązań dla instalacji telekomunikacyjnych i operatorów kablowych

Kable światłowodowe

Kable światłowodowe spełniają bardzo ważną rolę nie tylko w rozbudowanych instalacjach teleinformatycznych, ale również w instalacjach optycznych budynków mieszkalnych oraz użyteczności publicznej. W nowoczesnych rozwiązaniach architektonicznych, ze względu na znaczne odległości pomiędzy nadajnikiem a odbiornikiem, kabel światłowodowy, jego klasa i trwałość bezpośrednio rzutuje na parametry przesyłanych sygnałów i jakość transmisji. Dobry kabel światłowodowy to bezpieczeństwo i pewność szybkiego przesyłu wszystkich treści o bardzo niskiej stopie błędów.

Kable światłowodowe do transmisji danych, zamiast prądu elektrycznego, wykorzystują falę świetlną. Dzięki temu kabel światłowodowy cechuje duża odporność na zewnętrzne zakłócenia elektromagnetyczne, a stopa błędów transmisji jest mniejsza niż 10−10 przy najwyższych przepustowościach.

Dostępne w naszej ofercie kable światłowodowe posiadają standard włókna G.657A2, dzięki czemu kabel charakteryzuje się obniżonym minimalnym promieniem gięcia: 10mm (statyczny) i 25 mm (dynamiczny). Jednocześnie każdy kabel światłowodowy poddawany jest starannej kontroli technicznej, w celu zapewnienia wysokiej i powtarzalnej jakości produktu.

skontaktuj się

Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas
58 739 59 59

Napisz do nas
telmor@telmor.pl

newsletter
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj ×