Integracja rozwiązań dla instalacji telekomunikacyjnych i operatorów kablowych

Cyfrowe stacje czołowe

Cyfrowa stacja czołowa to określenie ogółu rozwiązań z zakresu przetwarzania sygnałów audiowizualnych. Nasza oferta zbudowana jest z rozwiązań kilku czołowych producentów. Każda stacja czołowa ma swoje unikalne cechy, dzięki którym jesteśmy w stanie zaproponować rozwiązanie dla każdego operatora lub nadawcy.

Stacja czołowa CMP 100/200, dzięki swojej modułowej budowie, pozwala dopasować możliwości stacji do indywidualnych potrzeb. Ta stacja czołowa obejmuje m.in. odbiorniki DVB-T/T2/C i DVB-S/S2, enkodery MPEG2 i H264, moduły dekodujące CI, modulatory DVB-T/DVB-C oraz strumieniowanie IP.

DMP900 to zaawansowany produkt marki Wellav. Tu w jednej obudowie 1U łączy się niezawodna stacja czołowa i kompleksowe rozwiązanie do przesyłania wideo. SMP100 stanowi efektywną ekonomicznie opcję, oferującą większość funkcji DMP900.

Dekoder UMH160R jest idealnym rozwiązaniem do dystrybucji treści zaawansowanych, konwersji sygnału w czasie rzeczywistym i transmisji za pomocą systemu stacji roboczej IP.

 

skontaktuj się

Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas
58 739 59 59

Napisz do nas
telmor@telmor.pl

newsletter
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj ×