Integracja rozwiązań dla instalacji telekomunikacyjnych i operatorów kablowych

Zastrzeżenia prawne

Strona internetowa www.telmor.pl („strona”) zawiera informacje i materiały dotyczące działalności Gdański Zakładów Teleelektronicznych TELKOM-TELMOR Sp. z o.o. ("TELKOM-TELMOR") z siedzibą w Gdańsku przy ul. Mickiewicza 5/7, które są właścicielem i operatorem strony.

 

Zasady korzystania ze strony www.telmor.pl

Informacje i materiały zamieszczone na stronie www.telmor.pl w żaden sposób nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie ze strony jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przedstawione na niej warunki. TELKOM-TELMOR zastrzega sobie prawo zmiany informacji i materiałów umieszczonych na stronie w wybranym przez siebie terminie, bez konieczności uprzedniego powiadomienia użytkowników.

 

Prawo autorskie

Treści, zdjęcia i dokumenty zawarte na stronie www.telmor.pl są chronione prawem autorskim. Użytkownik może korzystać z nich jedynie w zakresie dozwolonego użytku określonego przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest kopiowanie, modyfikowanie i rozpowszechnianie treści, zdjęć i dokumentów zawartych na stronie w celach komercyjnych bez uprzedniej pisemnej zgody TELKOM-TELMOR.

 

Prawo właściwe

Korzystanie ze Strony Internetowej podlega prawu polskiemu. Jakiekolwiek działania prawne odnoszące się do dostępu, użycia lub pobierania materiałów ze strony www.telmor.pl i ich dalszej eksploatacji będą rozstrzygane przez sąd właściwy dla siedziby TELKOM-TELMOR.

skontaktuj się

Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas
58 739 59 59

Napisz do nas
telmor@telmor.pl

newsletter
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj ×