Integracja rozwiązań dla instalacji telekomunikacyjnych i operatorów kablowych

MOB-100 xPON - mikro odbiornik optyczny

Mikro odbiornik optyczny MPB-100 xPON

Mikro odbiornik optyczny MOB-100 xPON to nowoczesne urządzenie dedykowane do aplikacji FTTH (Fiber To The Home), a w szczególności pracy w sieciach xPON. Urządzenie jest wykonane w odlewanej, metalowej obudowie i może być zamontowane w plastikowej obudowie typu „myszka”.

Odbiornik na wejściu ma wbudowane złącze typu SC/APC, natomiast na wyjściu dostępne jest wyjście RF typu „F”. Odbiornik optyczny został wyposażony w 3-stanowy wskaźnik wejściowej mocy optycznej zrealizowany na diodzie LED.
Prosta konstrukcja odbiornika optycznego, zapewnia znaczącą redukcję kosztów inwestycji.
Mikro odbiornik optyczny MOB-100 xPON, instalowany jest u abonenta końcowego i pozwala, po odpowiednim podziale, na podanie sygnału do kilku odbiorników TV.

Wbudowany układ AGC utrzymuje stały poziom sygnału wyjściowego przy zmianach wejściowej mocy optycznej w zakresie pracy układu AGC. Zastosowana dioda odbiorcza z filtrem odbierającym tylko długość fali optycznej 1550nm pozwala na zastosowanie odbiornika w sieciach, gdzie pozostałe sygnały na innych niż 1550nm długościach fal nie będą wpływać negatywnie na pracę odbiornika MOB-100 xPON.

Cechy produktu:

  • wbudowany układ AGC,
  • długość wejściowej fali optycznej: 1550 nm,
  • niskoszumny wzmacniacz wykonany w technologii Push-Pull,
  • 3-stanowy wskaźnik wejściowej mocy optycznej (trójstanowa dioda LED),
  • bardzo niski pobór mocy <1,0W,
  • solidna, odlewana aluminiowa obudowa.

 

 

skontaktuj się

Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas
58 739 59 59

Napisz do nas
telmor@telmor.pl

newsletter
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj ×