Integracja rozwiązań dla instalacji telekomunikacyjnych i operatorów kablowych

Patchcord światłowodowy SC/APC

Patchcord światłowodowy SC/APC

Patchcord światłowodowy  z złączem SC/APC-SC/APC dedykowany jest dla sieci światłowodowych ostatniej mili, w technologiach FTTx. Zastosowano włókno G.657A. Jest to włókno o zmniejszonym promieniu gięcia bez wzrostu tłumienności.
Patchcord światłowodowy jednomodowy (SM 9/125) simplex z złączem SC/APC-SC/APC. Wykonany na włóknie G.657A. Patchcord wykonany w kablu osłonowym 3mm. Wykonany zgodnie z obowiązującymi normami. Patchcord SC/APC-SC/APC jest wykonany z dużą precyzją i ma bardzo dobry stosunek ceny do jakości, powtarzalność pomiarów gwarantuje długą i niezawodną pracę.
Włókno G657A cechuje się zmniejszonym promieniem gięcia bez wzrostu tłumienności. Średnica graniczna to fi=10mm. Jest to bardzo ważna cech podczas budowy sieci FTTx, ze względu na dużą liczbę zmian kierunku prowadzenia linii optycznej oraz małogabarytowych szafek i skrzynek rozdzielczych oraz ciągła kontrola budżetu mocy, co za tym idzie tłumienności linii optycznych.

 

Cechy produktu:

  • powtarzalność pomiarów,
  • praca w szerokim zakresie temperatur,
  • niska tłumienność,
  • bardzo dobry stosunek ceny do jakości,
  • zgodne z normami EN-50173-1, EIA/TIA 568, EN 50377,
  • wysoka jakość wykonania.

 

skontaktuj się

Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas
58 739 59 59

Napisz do nas
telmor@telmor.pl

newsletter
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj ×