Integracja rozwiązań dla instalacji telekomunikacyjnych i operatorów kablowych

80 TT PREMU

80 TT PREMU - antena SAT, antena satelitarna

80 TT PREMU to niezwykle solidna antena satelitarna nowej generacji. Czasza dedykowana jest do budowy indywidualnych instalacji do odbioru telewizji satelitarnej m.in. w domkach jednorodzinnych.

Zysk na poziomie 36,8@10,7GHz i 38,1@12,7GHz pozwala na bezproblemowy odbiór sygnałów wszystkich polskich platform cyfrowych DVB-S/S2 (Astra, HotBird), w tym kanałów w jakości HD. Przemyślna konstrukcja sprawia, że czasza 80 TT PREMU bardzo dobrze sprawdza się w polskich warunkach atmosferycznych.

PROMOCJA!  Przy zakupie 10 anten satelitarnych TELKOM-TELMOR serii 80 TT PREMU u jednego z naszych  dystrybutorów, zyskują Państwo prawo do odbioru praktycznego pokrowca do czasz! Kliknij po szczegóły

Grubość blachy 0,6mm oraz bardzo trwałe, wykonane ze stali wiązanie anteny do masztu, pozwala uzyskać stabilny system odbioru nawet przy bardzo silnym wietrze (doskonały odbiór przy wietrze do 77km/h).

Mocowanie anteny SAT 80 TT PREMU:

Antena 80 TT PREMU posiada bardzo mały kąt połowy mocy (2,5 stopnia), co może być bardzo istotne do uzyskania poprawnego odbioru sygnałów z satelity 13E, z uwagi na jej bliskie sąsiedztwo z satelitą 10E.

Produkty dostępne są w kolorze białym, grafitowym oraz niebieskim.

 

Cechy produktu:

  • czasza dedykowana do instalacji indywidualnych,
  • stal galwanizowana 0,6mm, malowana,
  • czteropunktowe połączenie czaszy z uchwytem,
  • mocowanie stalowe wzmocnione włóknem szklanym,
  • kolorystyka: biała, grafitowa i niebieska,
  • średnica masztu: 32-60mm,
  • kąt połowy mocy: 2,5 stopnia,
  • dedykowany uchwyt ZEZ.

         * Dla potrzeb prezentacji zamontowany jest konwerter, który należy dokupić osobno.

skontaktuj się

Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas
58 739 59 59

Napisz do nas
telmor@telmor.pl

newsletter
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj ×