Integracja rozwiązań dla instalacji telekomunikacyjnych i operatorów kablowych

Proces Realizacji

Ogólny proces realizacji instalacji fotowoltaicznej

 

Telefon do nas – zainteresowana osoba (Klient), kontaktując się z nami otrzyma niezbędne informacje na temat instalacji fotowoltaicznych.
Zapraszamy i prosimy o kontakt:
Marcin Goch, Koordynator projektów fotowoltaicznych
tel. 693 741 222

Wizja lokalna – przedstawiciel Naszej firmy spotyka się z Klientem, celem oględzin miejsca instalacji. Wraz z Klientem podejmujemy istotne decyzje dotyczące montażu przyszłej instalacji (miejsce przeprowadzenia przewodów, miejsce montażu falownika, skrzynek rozdziału itp.).

Oferta – z zebranych informacji z wizji lokalnej tworzymy i przedstawiamy Klientowi ofertę.

Wykonanie instalacji – po zaakceptowanej ofercie możemy przystąpić do wykonania instalacji fotowoltaicznej. Nasze ekipy instalatorskie w sprawny i profesjonalny sposób dokonają montażu instalacji fotowoltaicznej. Minimalny czas wykonania instalacji to około 2 dni. Na czas wykonania instalacji składa się stopień skomplikowania dachu, wielkość instalacji, rodzaj pokrycia dachu itp. Po dokonaniu niezbędnych prac Klient zostanie przeszkolony z użytkowania swojej instalacji fotowoltaicznej. Otrzyma również niezbędne dokumenty i pełną dokumentację instalacji. Odbiór techniczny stanowi ostateczny etap tego procesu.

Podłączenie do sieci – po wykonaniu instalacji fotowoltaicznej zostanie wysłany wniosek do dystrybutora energii o przyłączenie instalacji Klienta do sieci energetycznej. W terminie 30 dni po otrzymania kompletnego wniosku dystrybutor energii dokona przyłączenia instalacji, wraz z wymianą licznika energii na dwukierunkowy. Klient będzie zobowiązany podpisać umowę z dystrybutorem energii.

Wytwarzanie własnej energii – na tym etapie Klient posiada już w pełni działającą instalację fotowoltaiczną, a sam staje się Prosumentem, czyli osobą, która zarówno generuje i wykorzystuje własny prąd, jak również  konsumuje go z sieci dystrybutora energii.

 

Zakres naszej działalności

Staramy sprostać się zapotrzebowaniu rynkowemu, dlatego nasze usługi świadczymy zarówno Klientowi indywidualnemu, jak również Klientom biznesowym. Otwierając się na nowe rynki, nasz produkt w postaci instalacji fotowoltaicznej oferujemy także branży rolniczej. Stale poszukując możliwości dla rynku odnawialnych źródeł energii, otwieramy się na propozycję, chcąc poszerzać swoje portfolio i doświadczenie w obszarze energetyki fotowoltaicznej.

 

skontaktuj się

Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas
58 739 59 59

Napisz do nas
telmor@telmor.pl

newsletter
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj ×