Integracja rozwiązań dla instalacji telekomunikacyjnych i operatorów kablowych

Patchcordy optyczne

GI Patchcord optyczny G.657A

  • zbrojony patchcord optyczny zakończony dwoma złączami FC/PC,
  • ilość włókien: 2
  • typ włókna: G.657A
  • grubość włókna: 0,25 mm,
  • dostępne długości: 10, 30, 50 i 100m.

Patchcord światłowodowy SC/APC

Patchcord światłowodowy SC/APC
  • powtarzalność pomiarów,
  • praca w szerokim zakresie temperatur,
  • niska tłumienność,
  • bardzo dobry stosunek ceny do jakości,
  • zgodne z normami EN-50173-1, EIA/TIA 568, EN 50377,
  • wysoka jakość wykonania.
skontaktuj się

Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas
58 739 59 59

Napisz do nas
telmor@telmor.pl

newsletter
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj ×