Integracja rozwiązań dla instalacji telekomunikacyjnych i operatorów kablowych

SWK-9108 MultiBAS

SWK-9108 MultiBAS - wzmaicniacz wielozakresowy + multiswitch

Nowatorskie urządzenie - polska myśl techniczna. Rozwiązanie integruje w jednej obudowie wzmacniacz kanałowy i multiswitch, co optymalizuje koszty instalacji i zmniejsza zapotrzebowanie na miejsce w skrzynce dystrybucyjnej RTV-SAT. Urządzenie jest dedykowane do instalacji RTV-SAT w domach jednorodzinnych.
SWK-9108 MultiBAS®  jest w pełni kompatybilne ze standardami DVB-S2 oraz DVB-T. Urządzenie może dostarczać sygnał dla ośmiu jednogłowicowych odbiorników satelitarnych lub czterech odbiorników SAT typu PVR (Personal Video Recorder) oraz sygnał DVB-T dla odbiorników naziemnych.
Produkt pozwala niezależnie wyregulować poziomy odbieranych multipleksów cyfrowych. Tak przygotowany sygnał DVB-T jest sumowany z sygnałem satelitarnym z wykorzystaniem wbudowanego multiswitcha 5x8. Na wyjściu urządzenia uzyskujemy, osiem kompletnych sygnałów RTV-SAT, gotowych do dystrybucji w instalacji o topologii gwiazdy. W instalacji RTV-SAT, w której zastosowano SWK-9108 MultiBAS wymagane jest (podobnie jak we wszystkich instalacjach multiswitchowych) zastosowanie gniazd końcowych RTV-SAT.
W przypadku konieczności zastosowania przedwzmacniaczy w antenach naziemnych, SWK-9108 MultiBAS może wystawić napięcie zasilania +12V na swoje wejście UHF, załączane z poziomu sterownika.

 

Rys. SWK-9108 MultiBAS - przykładowa aplikacja

Cechy produktu:

  • wzmacniacz kanałowy i multiswitch 5x8 w jednym urządzeniu,
  • dwa wejścia UHF współdzielące pięć przestrajalnych torów kanałowych o zmiennej szerokości pasma 8-48MHz,
  • możliwość zasilania przedwzmacniaczy UHF napięciem +12V,
  • diodowa sygnalizacja stanu pracy przedwzmacniacza,
  • zabezpieczenia przeciwzwarciowe na wejściach UHF i SAT.

 

skontaktuj się

Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas
58 739 59 59

Napisz do nas
telmor@telmor.pl

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj ×