Integracja rozwiązań dla instalacji telekomunikacyjnych i operatorów kablowych

TRM 64 transmodulator DVB-S/S2 – DVB-T/C

TRM 64 transmodulator DVB-S/S2 – DVB-T/C

Transmodulator TRM 64 posiada 5 wejść satelitarnych DVB-S/S2, które pozwalają na odbiór sygnałów i transmodulację ich do sygnału DVB-T lub DVB-C. Urządzenie posiada wbudowany remultiplekser, który pozwala wybrać dowolny program z dowolnego wejścia satelitarnego i umieścić go wybranym multipleksie DVB-T / C.

Dodatkową funkcją urządzenia jest możliwość wprowadzenia do sieci własnych programów – jednego za pomocą enkodera HDMI, drugiego z pamięci zewnętrznej za pomocą wejścia USB. Programy te zostaną dodane do wybranego multipleksu wyjściowego. W każdym urządzeniu dostępna jest tabela czasu nadawania własnoręcznie stworzonego programu. Dzięki temu możemy w różnych godzinach nadawać różne treści.

TRM 64 jest idealnym rozwiązaniem dedykowanym do hoteli, pensjonatów, szkół i innych ośrodków, w których jest potrzeba nadawania kanałów własnych oraz odbioru programów satelitarnych i udostępniania ich użytkownikom w formacie DVB-T / C.

 

Cechy produktu:

  • 5 wejść DVB-S/S2,
  • 4 MUX na wyjściu,
  • wbudowany enkoder HDMI,
  • prosta konfiguracja przez dedykowany software,
  • możliwość tworzenia własnych kanałów (enkoder HDMI + port USB),
  • urządzenie typu stand-alone,
  • wbudowany poczwórny modulator DVB-T/C.

 

Zachęcamy do lektury artykułu  "Telewizja hotelowa szyta na miarę" na naszym blogu, gdzie opisujemy przykład budowy instalacji telewizji hotelowej w oparciu o transmodulator TRM 64.

Przykładowy schemat aplikacji:

 

skontaktuj się

Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas
58 739 59 59

Napisz do nas
telmor@telmor.pl

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj ×