Integracja rozwiązań dla instalacji telekomunikacyjnych i operatorów kablowych

WSS-2138Z ULTRA JET

WSS-2138Z ULTRA JET - mikrowzmacniacz abonencki, mikrowzmacniacz masztowy

Wzmacniacz WWS-2138Z ULTRA JET jest dedykowany do instalacji indywidualnych w domach jednorodzinnych. Jego stosowanie zalecamy w sytuacji, gdy poziomy sygnałów DVB-T na wszystkich odbieranych multipleksach są wyrównane. W przypadku, gdy poziomy różnią się, zalecamy stosowanie wzmacniaczy kanałowych np. WK-410, WWK-861.

WSS-2138Z posiada dedykowane wejścia dla torów UHF (DVB-T) i VHF (DVB-T i DAB), dla których można niezależnie ustawić wzmocnienie. W przypadku konieczności zainstalowania przedwzmacniacza w torze UHF, istnieje możliwość załączenia zasilania dla tego toru. Wzmacniacz posiada na wejściu UHF filtr odcinający pasmo pracy wzmacniacza do częstotliwości 782MHz. Dzięki temu jest odporny na zakłócenia pochodzące z pasma LTE 800.

WSS-2138Z może być zasilany zarówno za pośrednictwem   zasilacza zewnętrznego (12V/160mA), jak również przez podanie napięcia na wyjście wzmacniacza (OUT) – zasilanie po linii. Ta druga cecha pozwala na zamocowanie wzmacniacza na maszcie, oczywiście po uprzednim umieszczeniu go w odpowiedniej obudowie bryzgoszczelnej (na zdjęciu obok).

Nowa linia wzmacniaczy TELKOM - TELMOR serii ULTRA JET charakteryzuje się bardzo dużym wzmocnieniem oraz bardzo dużym maksymalnym poziomem wyjściowym, przy bardzo małych gabarytach obudowy.

 

Cechy produktu:

  • niezależne wejścia i regulacja wzmocnienia dla torów VHF i UHF,
  • bardzo duże wzmocnienie 38dB (UHF), 25dB (VHF),
  • bardzo wysoki maksymalny poziom wyjściowy 114dBmV,
  • możliwość zasilania przedwzmacniaczy w torze UHF,
  • zasilanie z zasilacza zewnętrznego - możliwość zasilania po linii – od strony wyjścia,
  • wzmacniacz odporny na sygnały z pasma LTE,
  • bardzo mała obudowa.

 

 

Zachęcamy do przeczytania artykułu na naszym blogu: MUX8 – jak odbierać bez zakłóceń? oraz obejrzenia materiału wideo, na którym prezentujemy pełną gamę produktów do odbioru darmowych kanałów z MUX8:

skontaktuj się

Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas
58 739 59 59

Napisz do nas
telmor@telmor.pl

newsletter
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj ×