Integracja rozwiązań dla instalacji telekomunikacyjnych i operatorów kablowych

SITODRUKARZ

Od kandydatów oczekujemy:
  • wykształcenia  zawodowego,
  • bardzo dobrej znajomości technologii sitodruku na tworzywach sztucznych,
  • znajomości rysunku technicznego,
  • 2 lata stażu pracy na podobnym stanowisku,
  • sprawności manualna, dobry wzrok, dobre rozpoznawanie kolorów,
  • motywacji do pracy i chęci szybkiego uczenia się.
Oferujemy:
  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Opis stanowiska:

  • wykonywanie nadruków na detalach wg zleceń i rysunków, przygotowywanie sit, kontrola jakości, przestrzeganie procedur.

Praca może być 2 zmianowa na Wydziale Mechanicznym przy ul. Schuberta 104.

Uwagi:

Osoby zainteresowane podjęciem pracy prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem oraz listu motywacyjnego na adres:

W CV prosimy umieścić klauzulę:"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych Dz. U. z 1997r Nr 133".

Po przeanalizowaniu Państwa kwalifikacji i zebraniu zgłoszeń na ww stanowisko skontaktujemy się z Państwem.

skontaktuj się

Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas
58 739 59 59

Napisz do nas
telmor@telmor.pl